KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108364
nr 1610 8364
1800-tal, Kreatur. Signerad. Olja på duk, 17x24 cm, yttermått inklusive ram: 34x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:25:46
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)